www.hotel-ubytovani.com
v soukromí Teplice Teplice - K hotelu přísluší parkovištěv soukromí Teplice Teplice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouv soukromí Teplice Teplice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouv soukromí Teplice Teplice - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

v soukromí Teplice
Duchcovská 31/1422, Teplice 41501
Česká Republika
Pension-Teplice-V-Soukromi@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
v soukromí Teplice ubytování Teplice Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

v soukromí Teplice - ubytování Teplice | Vítejte

 
v soukromí Teplice Teplice

Nabízíme Vám ubytování v soukromí v rohovém činžovním domě v přízemním bytě - apartmá zkraje centra lázeňského města Teplice v Čechách, 300 m od Zámeckého náměstí a lázeňského areálu Beethoven.

Teplice ubytování v soukromí :
Možnost ubytování v *** certifikovaném apartmá rodinného domu. Celková plocha apartmá činí 120 m2 - možnost pohodlného ubytování až pro 9 osob (krátkodobě lze až max. 12 osob) ve 4 pokojích. Součástí apartmá je balkon s přístupem na předzahrádku.

Ubytování v Teplicích v soukromí - služby a vybavení :
Pokoje jsou standardně vybaveny. Ve všech pokojích je TV s napojením na vysílač kabelovým rozvodem, automatická pračka, plynový sporák, mikrovlnná trouba, plynový ohřev vody a plynové lokální vytápění. V případě delšího pobytu např. pro lázeňské hosty probíhá výměna lůžkovin 1x týdně nebo po dohodě. Bez snídaně, další služby za příplatek - zapůjčení kol, gril, Petanque, DVD, doprava apod.

Možnost parkování v prostorné boční ulici pod okny. Za příplatek lze zajistit garáž či chráněné parkování.

Pobyt v lázních Teplice ubytování v soukromí Teplice : 
Zastávka MHD se nachází jen 10 m od vchodu do apartmánu "v soukromí Teplice". V blízkosti je také restaurace 20 m, prodejna potravin 30 m, supermarket 100 m, vlakové nádraží či Zámecká zahrada 100 m, fotbalový stadion 300 m. Pobyt je vhodný jak pro odpočinek s využitím lázeňských procedur, tak pro možnost sportovního vyžití - blízké lyžařské středisko Mikulov - Nové Město, cyklotrasy, turistika apod. v Českém středohoří i v Krušných horách.